مشخصات گوشی یالینک مدل T53W

گوشییالینکمدل T53W طراحی شده برای مدیران و متخصصان شلوغ ، یک تلفن پر کاربرد با یک LCD قابل تنظیم با گرافیکی 3.7 اینچی است که با توجه به نیازهای شخصی و محیطی می توانید زاویه دید راحت را پیدا کنید و خودتان آن را به راحتی تنظیم کنید و با استفاده از بلوتوث داخلی 4.2 و ساخته شده در باند دوگانه 2.4G / 5G Wi-Fi، تلفن IP SIP-T53W به شما این امکان را می دهد تا از فناوری بی سیم مدرن پیروی کرده و اولین فرصت را در عصر بی سیم آینده بدست آورید.

تلفن ویپیالینک مدل T53W دارای درگاه USB 2.0 داخلی به شما امکان می دهد از ضبط مکالمه USB از طریق درایو فلش USB لذت ببرید. از طریق این درگاه USB، شما همچنین می توانید هدست USB سیمی/ بی سیم را بدون اتصال Yealink EHS36 دیگر متصل کنید، و حداکثر 3 ماژول انبساط Yealink EXP50 را وصل کنید که با حداکثر 0 کلید DSS بدون کاغذ قابل برنامه ریزی هستند.

گوشی یالینک مدل T53W در رابطه باکیفیت صدا ،با جدیدترین نسخه فناوری های Yealink Optimum HD Voice از جمله فناوری Yealink Acoustic Shield همراه است که به طور موثر حواس پرتی ها و سر و صداهای پس زمینه را از بین می برد، حتی در یک محیط پر سر و صدا صدای شفاف بلوری را نیز ارائه می دهد.در همین حال، با رعایت آخرین مقررات سازگاری با کمک شنوایی (HAC)، گوشی HAC آن به شخصی که دچار کم شنوایی است کمک می کند تا صدا را با وضوح بیشتری بشنود.

همچنین اگر می خواهید افق های خود را برای محیط های شلوغ گسترش دهید، یا با اضافه کردن چندین گوشی، یک سیستم تلفن را با تیم کوچک خود به اشتراک بگذارید، کافیست از طریق فناوری DECT تلفن IP خود را به تلفن بی سیم وصل کنید.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T53Wکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

t53w ,تلفن ,مدل ,usb ,سیم ,yealink ,مدل t53w ,یالینک مدل ,بی سیم ,از طریق ,می دهد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


اولین و بزرگ ترین سایت انشاء برای تمامی پایه های تحصیلی عرقیات میزبانی وب سرور پارسه powermax جوک خنده دار باحال محتوای دوره های تربیت و تعالی سایت مقالات خانه دوست هوبوت بازار گوشی | قیمت گوشی | قیمت لپ تاپ | قیمت موبایل mohasebanhesab