مشخصات گوشی یالینک مدل T48U

گوشییالینکمدل T48U یک راه حل ارتباطی تجاری برای مدیران و متخصصان که عملکرد پیشرفته ای دارد. این تلفن از صفحه لمسی بزرگ با وضوح بالا بهره می برد که روشن تر به نظر می رسد. فناوری صدای One United Yealink Optima HD Voice و کدگذاری پهن باندOpus، کیفیت عالی صدا و ارتباطات صوتی واضح و شفاف را برای شما فراهم می کند .

همچنین این گوشی دارای پورت USB دوگانه میباشد که باعث می شود قابلیت هایی چون بلوتوث، وای-فای، هدست USB و ضبط USB قابل استفاده باشد. فناوری Yealink Optima HD Voice سخت افزار و نرم افزار را با فناوری پهن باند برای حداکثر عملکرد صوتی ترکیب می کند.

تلفن ویپیالینک مدل T48U دارای دو درگاه USB است که قابلیت ارتباط از طریق بلوتوث، Wi-Fi، هدست USB و ضبط USB امکان پذیر میگردد و می توان از هر دو پورت، مطابق نیاز خود، برای بهره برداری از ویژگی های تلفن استفاده کرد و در عین حال، این گوشی دارای سه صفحه از دکمه های قابل انعطاف است که حداکثر با 15 کلید DSS قابل برنامه ریزی است.

گوشی یالینک مدل T48U از نصب و راه اندازی آسان و استقرار گسترده بدون دردسر و به روز با سرویس تغییر مسیر و ارائه خدمات Yealink )RPS) و مکانیزم Boot پشتیبانی کرده و این سری از گوشی های یالینک از SIP over Transport Layer Security )TLS / SSL) که جدیدترین فناوری امنیت شبکه میباشد،استفاده کرده. همچنین با تامین کنندگان پیشرو سافت سوئیچ مانند 3CX ،Broadsoft Broadworks هم سازگار میباشد و همچنین لازم به ذکر است یکی دیگر از قابلیت های این سری از گوشی های یالینک جهت سهولت کار با این تلفن قابلیت استفاده از کنسول DSS میباشد. با تهیه ماژول EXP43 میتوان تعداد کلیدهای در دسترس این گوشی تلفن را افزایش داد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T48Uکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

گوشی ,usb ,یالینک ,تلفن ,های ,مدل ,مدل t48u ,یالینک مدل ,این گوشی ,گوشی یالینک ,گوشی های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


هستی ایران سایت مشاوره زنان و مامایی و باردای moblemansanat معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع پ﮼پارس‌وب‌گروه‌آوایِ‌شبانه Amanda's style Shelia's memory Game Downey مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار