مشخصات گوشی یالینک مدل T33G

گوشییالینکمدل T33G دارای صفحه نمایش رنگی با سطح کارایی بالا است و پشتیبانی از 4 خط و کنفرانس 5 طرفه را ارائه می دهد. اینتلفن تحت شبکهدارای نمایشگر رنگی بزرگ 320*240 پیکسل با نور پس زمینه ی آن تجربه عملکرد راحت و تجربه بصری روشن میباشد و استفاده از یک تراشه قدرتمند جدید، به بهبود بهره وری این مدل بسیار کمک کرده است.

از ویژگی های اضافی می توان به دو پورت اینترنت گیگابایت با PoE یکپارچه، پشتیبانی EHS35 برای هدست بی سیم Yealink و پشتیبانی از پایه ایستاده چند زاویه ای اشاره کرد. این ویژگی ها اجازه می دهد SIP-T33G یک تلفن IP کلاسیک با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه باشد که بهره وری را در محیط کوچک و بزرگ به حداکثر می رساند.گوشی یالینک مدل T33G دارای قابلیت POE و سرعت اینترنت گیگیابایت، گوشی یالینک مدل T33P دارای قابلیت POE است اما از سرعت اینترنت گیگابایت پشتیبانی نمی کند. لازم به ذکر است ارتباطات عاری از حواس پرتی را با صنعت پیشرو فناوری فیلتر نویز هوشمند فراهم می کند، که کیفیت صدای عالی و بدون نویز عالی را ارائه می دهد و امکان مکالمات روان را فراهم می کند و همچنین با وجود قابلیت اطمینان و ادغام برای سیستم عامل Yealink Device Management، نصب سیستم عامل یکپارچه، برای استقرار و مدیریت ساده است که باعث کاهش چشمگیر در هزینه های بهره برداری و نگهداری می شود.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T33Gکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

مدل ,یالینک ,t33g ,گوشی ,پشتیبانی ,بهره ,یالینک مدل ,گوشی یالینک ,می دهد ,مدل t33g ,پشتیبانی از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


الکترون دانلود آهنگ جدید - موزیک من adssss سیب ترش مطالب اینترنتی پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز پر از فایل مطالب اینترنتی April