مشخصات گوشی یالینک مدل T31G

گوشییالینکمدل T31G یک تلفن IP ورودی بسیار شیک با رابط کاربری آسان است که دارای یک LCD گرافیکی 132*64 پیکسلی فوق العاده با نور پس زمینه است که تجربه بصری روشنی را برای کاربران به ارمغان می آورد. T31G پشتیبانی از دو حساب VoIPو قابلیت برقراری کنفرانس 5 طرفه را برای به حداکثر رساندن بهره وری ارائه می دهد. قرارگیری تلفن در چند زاویه قابل تنظیم است و در شرایط مختلف می توانید به آسانی از آن استفاده کنید.

در عین حال، T31G از Power over Ethernet (PoE) داخلی و کیفیت صدای عالی (HD) برخوردار است. استفاده آسان و ویژگی های قدرتمند همراه با قیمت مناسب، این تلفن را به گزینه ای مناسب برای استفاده در دفاتر و شرکت ها تبدیل می کند.

تلفن تحت شبکهیالینک مدل T31G دارای قابلیت POE و سرعت اینترنت گیگیابایت، گوشی یالینک مدل T31 دارای امکاناتی مشابه با همین مدل اما فاقد POE و گیگابایت و همچنین گوشی تحت شبکه یالینک مدل T31P دارای قابلیت POE است اما از سرعت اینترنت گیگابایت پشتیبانی نمی کند.

سری T3 مجهز به تراشه ای قدرتمند است و دارای توانایی محاسبات قوی تر و عملکردهای پیشرفته تری است، که باعث بهره وری بالاتر و تجربه اداری راحت تر می شود و با توجه به عملکرد عالی، سری T3 قادر است خدمات بیشتری را برای درخواست های مختلف تجاری گسترش دهد و همچنین ارتباطات عاری از حواس پرتی را با صنعت پیشرو فناوری فیلتر نویز هوشمند فراهم می کند، که کیفیت صدای عالی و بدون نویز عالی را ارائه می دهد و امکان مکالمات روان را فراهم می کند.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T31Gکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

مدل ,t31g ,یالینک ,دارای ,تلفن ,poe ,یالینک مدل ,را برای ,مدل t31g ,گوشی یالینک ,است که

مشخصات

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی شیپور گچساران Reba's page طاقت بیار نرم افزار کده تکنولوژی تکرو | مجله تکنولوژی و فناوری اطلاعات بهترین باربری ها mer30dl