مشخصات گوشی یالینک مدل W41P

گوشییالینکمدل W41Pطراحی شده براساس فناوری DECT، (تلفن Yealink DECT Desk Phone) برای آن دسته از مکانهایی که می خواهید تلفن راحتی با گوشی بی سیم داشته باشید، ایده آل است. با استفاده از این تلفن به هیچ شبکه سیمی نیازی نیست، تنها چیزی که در آن نزدیکی نیاز دارید یک آداپتور برق و یک دانگل دکت DD10K است که نصب شما را آسان، سریع و راحت می کند.

علاوه بر این، هنگامی که با ایستگاه پایه Yealink DECT IP زوج می شوید، ادغام Yealink DECT dongle DD10K T41S / T42S را قادر می سازد تا همزمان با سیستم Yealink DECT به عنوان یک گوشی کار کند(Yealink W60p در کل تا 8 گوشی DECT را پشتیبانی می کند).

از دیگر قابلیت هایتلفن ویپیالینک مدل W41P میتوان اشاره کرد بهقابلیت DECT که بدون مشکل سیم کشی یا کابل کشی نصب شده است.فقط تلفن میز خود را به برق متصل کرده و سپس آن را به صورت بی سیم به ایستگاه پایه وصل کنید و مراحل را آسان و سریع انجام دهید، همچنین در چند دقیقه آماده کار شوید.

تلفن Yealink DECT Desk مجهز به ال سی دی گرافیکی 2.7 اینچی 192*64 پیکسل با نور پس زمینه است و یک تجربه بصری را به شما ارائه می دهد. صدا با کیفیت HD و کریستالی و مکالمه طبیعی و واضح که ارتباطات نیز باید همان قدرت را ارائه دهند.تلفن دارای 4 کلید ldquo;نرمrdquo; حساس به متن و 15 کلید DSS است.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل W41Pکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

dect ,yealink ,تلفن ,گوشی ,مدل ,یک ,yealink dect ,را به ,مدل w41p ,یالینک مدل ,بی سیم

مشخصات

آخرین جستجو ها


تکنولوژی پسران بمپور مطالب اینترنتی اینجا همه چی هست مطالب اینترنتی اشنایی با قوم زارع زهی 18532736 مطالب اینترنتی استادکار مرجع آنلاين خدمات وبمسترفا