مشخصات گوشی یالینک مدل T53

گوشییالینکمدل T53 یکی از گوشی های رومیزی باسیم از سری مدل های تجاری رده 5 برند یالینک (Yealink) بوده که از طراحی زیبا و منحصر بفردی برخوردار می باشد، اینتلفن ویپبا یک پورت WAN با سرعت 1000/100/10 مگابیت بر ثانیه و به کمک 12 اکانت SIP؛ جهت برقرای تماس تلفنی در بستر شبکه استفاده می گردد، همچنین این گوشی از یک پورت LANبهره برده و از آن می توان بعنوان یک سوئیچ نیز استفاده نمود و تلفن را به همراه کامپیوتر و دیگر دستگاه ها به صورت همزمان به آن متصل نمود.

با پشتیبانی از Opus؛ سری Yealink T5S؛ در پهنای باند بالا و اینترنت ضعیف، در مقایسه با دیگر کدک های باندهای پهن و محدود، کیفیت صوتی خوبی را ارائه می دهد. گوشی یالینک مدل T53 از جنس مرغوب و با کیفیت ساخته شده و این تلفن یک راه حل ارتباطی و کاری عالی برای مدیران و متخصصان است. این تلفن سرشار از ویژگی ها است که قابلیت فعالیت های کاری روزانه را افزایش می دهد و ارتباطات مدیران پر مشغله را متمرکز می کند.

شما می توانید برای استفاده از تلفن تحت شبکه T53 یالینک، هدست UH36 را نیز به آن وصل کنید تا در هنگام مکالمه دستانتان آزاد باشد. این گوشی دارای امنیت بالا در رمز گذاری می باشد که امکان آپگرید فریم ور و تنظیم کردن گوشی تلفن به صورت کنترل از راه دور با امنیت بالا را ممکن می نماید.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T53کلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

گوشی ,تلفن ,t53 ,مدل ,یالینک ,یک ,یالینک مدل ,مدل t53 ,گوشی یالینک ,یک پورت ,این تلفن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


ایران فیلم همه چی موجوده سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی , گزارش تخصصی طراحی سایت | سارین وب ساج کندی هلدینگ استاد پورجعفری hzabanA طرفدار Kendra's game robika