مشخصات گوشی یالینک مدل T42U

گوشییالینکمدل T42U با شش خط و کلیدهای قابل برنامه ریزی داخلی، افزایش بهره وری را تضمین کرده و فناوری صدای One United Yealink Optima HD Voice و کدگذاری پهن باند Opus، کیفیت عالی صدا و ارتباطات صوتی واضح و شفاف را نیز فراهم مینماید.

تلفن تحت شبکهیالینک مدل T42U دارای پورت USB دوگانه است که باعث می شود ارتباطاتی مانند بلوتوث، وای-فای، هدست USB و ضبط USB قابل استفاده باشد. سری جدید T4U Yealink ظاهری ظریف را با خط T4 ارائه می دهد و علاوه بر این، قابلیت های جدیدی برای ارتباطات بیشتر و با کیفیت بهتر ارائه می دهد.

فناوری Yealink Optima HD Voice سخت افزار و نرم افزار را با فناوری پهن باند برای حداکثر عملکرد صوتی ترکیب کرده و همچنین Opus، یک کدک صوتی کاملاً باز و بسیار متنوع، به منظور دستیابی به کیفیت صدای بالاتر HD نسبت به سایر کدک های پهن باند طراحی شده است و با این حال، اگر کیفیت شبکه فعلی شما ضعیف است، Opus می تواند کیفیت صوتی بهتری نسبت به سایر کدک های باریک ارائه دهد و گوشی سازگار با سمعک (HAC) آن به شخصی که دچار کم شنوایی است کمک می کند تا صدا را با وضوح بیشتری بشنود.

از نصب و راه اندازی آسان و استقرار گسترده بدون دردسر با سرویس تغییر مسیر و ارائه خدمات Yealink) RPS) و مکانیزم Boot برای کمک به شما در تحقق راه اندازی بدون تنظیمات پیچیده دستی پشتیبانی می کند، که این امر باعث می شود سری T4U استقرار، نگهداری و به روزرسانی ساده ای داشته باشد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T42Uکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

کیفیت ,صوتی ,yealink ,t42u ,ارائه ,مدل ,پهن باند ,مدل t42u ,یالینک مدل ,را با ,می دهد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی کیمیا تهران نیوز خرید اینترنتی modirpayamak1 بانک آموزشی kmersad زامیت | بازیهای بتل رویال و ورزشی وکیل و مدرس حقوق خانواده درشبکه ۲ سیما كشاورزی و فضای سبز