مشخصات گوشی یالینک مدل T31

گوشییالینکمدل T31 یک گوشی مناسب ادارات و شرکت هاست که نیاز کاربران را تامین کرده و برای افراد با نیاز و کارایی های مختلف مناسب است که دارای LCD گرافیکی بسیار بزرگ 132*64 پیکسل با نور پس زمینه و قابلیت کنفرانس پنج طرفه و دو اکانت SIP میباشد.

تلفن تحت شبکهیالینک مدل T31 دارای قابلیت ثبت اطلاعات مربوط به 1000 مخاطب میباشد و از دیگر ویژگی های این تلفن می توان به برخورداری آن از شماره گیری هوشمند، بلک لیست، DND و IP اختصاصی اشاره کرد. فناوری DND این اجازه را می دهد تا تلفن خود را برای تماس های ورودی مسدود کرده تا کسی نتواند با شما تماس بگیرد.

لازم به ذکر میباشد گوشی تحت شبکه یالینک مدل T31 دارای طراحی پیشرفته شامل ظاهر مدرن و ارگونومیک و همچنین مجهز به تراشه قدرتمند دارای قدرت محاسبات قوی بوده و فناوری فیلتر صوتی هوشمند، کیفیت صدای عالی را بدون نویز ارائه می دهد. سری تلفن های T31 دارای نصب و مدیریت ساده میباشد، که اجازه می دهد تا در هزینه های بهره برداری و نگهداری صرفه جویی گردد و جزئیات تجربه کار راحت تر و دوستانه ای را برای کاربران فراهم می نماید.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T31کلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

t31 ,مدل ,دارای ,های ,تلفن ,یالینک ,مدل t31 ,یالینک مدل ,t31 دارای ,می دهد ,دهد تا

مشخصات

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی roavirantle Alice's style وکلاي ايران مطالب اینترنتی 21938129 حافظه، رمزگذاری اطلاعات Vincent's info Arthur's site طراحی سایت-فروشگاه اینترنتی-طراحی اپلیکیشن-نرم افزار ارتباط با مشتری