مشخصات دوربین تلفن یالینک مدلCAM50

دوربین تلفنیالینکمدل CAM50 یک دوربین فیلمبرداری HD با کیفیت بالا میباشد که بهتلفن ویپیالینک SIP-T58V / SIP-T58A کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به یک کنفرانس ویدیویی دسکتاپ واقعی تبدیل شوند.

لنز این دوربین، 2مگاپیکسل و رزولوشن تصویر 720 پیکسل میباشد که کیفیت تصویر قابل قبول ارتباطات ویدئویی را از طریق تلفن با 30 فریم بر ثانیه فراهم می کند و به شما امکان می دهد همکاری تعاملی با تجربه ارتباطات ویدئویی درجه یک بدون هیچ نرم افزار اضافی داشته باشید.

دوربین تلفن یالینک مدل CAM50 از طریق پورت USB به تلفن های مدل T58V / T58A متصل شده، دارای نصب و راه اندازی آسان، به همراه یک شاتر مخصوص حریم خصوصی متصل شده است تا به شما امکان تغییر فیلم را بدهد و به طور کامل از حریم خصوصی شخصی محافظت کند. همچنین شما میتوانید زاویه دوربین را به جلو و عقب نیز تنظیم کنید. دوربین تلفن یالینک CAM50 به عنوان یک تلفن ایده آل برای ادارات و مجموعه های نیازمند به کنفرانس ویدئویی طراحی شده است.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویدوربین تلفن یالینک مدل CAM50کلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

تلفن ,دوربین ,یک ,یالینک ,cam50 ,مدل ,تلفن یالینک ,دوربین تلفن ,یالینک مدل ,حریم خصوصی ,شما امکان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


nbbiavdeod آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ مطالب اینترنتی طراحی سایت ارزان و سئو شده netnews دانلود رایگان مقاله Hildegard's page winx-aks مرجع زبان فارسی مطالب اینترنتی