مشخصات گوشی یالینک مدل T21E2

گوشییالینکمدل T21E2 با دارا بودن صفحه نمایش گرافیکی 2.3 به ابعاد 64*132، باکیفیت و صدای HD میتواند تجربه متفاوت را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

تلفن تحت شبکهیالینک مدل T21pE2 دارای 2 حساب کاربری SIP، دو پورت شبکه با سرعت Mbps 100/10 با قابلیت پشتیبانی از POE، استفاده آسان و انعطاف پذیری ایدآل برای سازمانهای در حال گسترس می باشد.

روشنایی پس زمینه صفحه نمایش، جستجوگر XML، دفترچه تلفن XML، دفترچه تلفن LDAP از ویژگی هایی است که در SIP-T20P نبود ولی در SIP-T21 افزوده شده است. این آی پی فون دارای امنیت بالا در رمز گذاری می باشد که امکان ارتقا فریم ور و تنظیم کردن گوشی تلفن به صورت کنترل از راه دور با امنیت بالا را میسر می سازد.

ویژگی های برجسته گوشی یالینک مدل T21E2

در این قسمت در نظر گرفتیم به معرفی برخی از ویژگی های گوشی یالینک مدل T21E2 بپردازیم همچنین شما عزیزان می توانید جهت تهیه این محصول می توانید به فروشگاه آنلاین ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

  • t21E2 تلفن تحت شبکه یالینک دارای 2 اکانت SIP
  • کیفیت صدای HD با طراحی منحصر به فرد
  • مدیریت تماس پیشرفته و مناسب برای مراکز تماس با پشتیبانی از SCA, BLF list، انتقال تماس، کنفرانس سه طرفه، هدایت تماس، پشتیبانی از هدست

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T21E2کلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

یالینک ,t21e2 ,مدل ,تلفن ,گوشی ,پشتیبانی ,یالینک مدل ,گوشی یالینک ,مدل t21e2 ,پشتیبانی از ,می توانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی دانلود دوبله فارسی بازی ها بهار . شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول مرکز تخصصی اپلیکیشن های اندروید آوای داســــــــــــــــــــــــــــــــتان emrooziran مطالب اینترنتی کنگره60،نمایندگی شهر قدس