مشخصاتگوشی یالینک مدلVP59

برندیالینکمحصولاتی اختصاصی جهت رفع تمام نیازهای یک سازمان تولید نموده که انواع تلفن های کنفرانس، تجهیزات ویدئو کنفرانس، تلفن های بی سیم، تلفن های کارمندی ساده و تلفن های مدیریتی از جمله محصولات کمپانی یالینک هستند که یک سازمان را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهند. گوشی های مدیریتی هوشمند یالینک با طراحی بسیار زیبا و کارایی بینظیر سالهای زیادی است که توانسته اند نظر بخش بزرگی از فعالان حوضه ویپ را به خود جلب کند. طراحی زیبا، صفحه نمایش لمسی و رنگی بزرگ، دوربین و بلندگوهای با کیفیت، پورت های ورودی و خروجی کارامد و همچنین در بعضی مدل ها سیستم عامل اندروید ازجمله ویژگی های فوق العاده گوشی های مدیریتی یالینک میباشد.

تلفن ویپیالینک مدلVP59 در حال حاضر از بهترین پرچم داران کمپانی یالینک میباشد که به عبارتی میتوان گفت نسخه ارتقا یافته مدل یالینک T49G است. این گوشی هوشمند و قدرتمند دارای سیستم عامل اندروید نسخه 7.1، صفحه نمایش رنگی و لمسی بسیار با کیفیت 8Prime; با رزولوشن 800*1280 پیکسل از نوع IPS، مجهز به یک دوربین با کیفیت 2MP، پشتیبانی از بلوتوث نسخه 4.0 جهت ارتباط با موبایل و هدست، POE، پشتیبانی از WI-Fi، پورت USB 2.0 به عنوان یک ذخیره ساز و فایل های صوتی و تصویری، پشتیبانی از EXP50، پشتیبانی از کدک اپوس، پورت HDMI جهت ارتباط با مانیتور، پشتیبانی از 16 اکانت سیپ و همچنین کنفرانس تصویری سه طرفه و کنفرانس صوتی پنج طرفه میباشد.

گوشی یالینک مدلVP59 با صفحه نمایش لمسی بزرگ، نور پس زمینه و با وضوح بالا کاربردی راحت داشته و همچنین قابلیت شفاف سازی صدا و نویزگیری برای بهبود هر چه بیشتر صدا در محیط های شلوغ را نیز دارا میباشد. این مدل با استفاده از تماس تصویری هوشمند عملکرد بالایی داشته و مناسب برای اتاق های کنفرانس می باشد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدلVP59کلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

های ,یالینک ,پشتیبانی ,تلفن ,گوشی ,یک ,پشتیبانی از ,تلفن های ,های مدیریتی ,و همچنین ,صفحه نمایش ,گوشی یالینک مدلvp59

مشخصات

آخرین جستجو ها


حسینیم 16921456 Constance's game donyayekasbokar behtarin-iran مطالب اینترنتی بهترین سایت مطالب اینترنتی بیخی بابا مطالب اینترنتی