مشخصات گوشی یالینک مدل T46S

گوشییالینکمدل T46S یالینک گوشی تلفنی که با ظاهر و طراحی فوق العاده و امکانات کاربردی فراوان می تواند به منظور استفاده در مراکز تلفن و کال سنتر ها انتخاب گردد. کیفیت صدایHDبا فناوریYealink Optima HD، داشتن 16 اکانتSIP، دوپورت شبکه، امکانات تماس فوق العاده نظیر کنفرانس تلفنی سه طرفه و امکان اتصال هدست از جمله ویژگی های گوشی تلفن یلینکT46Sمی باشد که در کنار ویژگی های دیگری مانند استفاده در راهکار یکپارچه مایکروسافت از گزینه های انتخاب یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد.

تلفن ویپیالینک مدل T46G با استفاده از دانگل USB و Bluetooth می توان از هدست استفاده کرد. گوشی یالینک مدل T46S قابلیت افزودن تا 6 عدد Expansion Module را دارد و تا 240 دکمه می توان به آن افزود. Yealink SIP-T46S با SIP Server های مختلف از جمله استریسک ،الستیکس، 3CX کاملا سازگار می باشد.

ویژگی های گوشی یالینک مدل T46S

در این قسمت در نظر گرفتیم به معرفی برخی از ویژگی های گوشی ویپ یالینک مدل T46S بپردازیم همچنین شما عزیزان می توانید جهت تهیه این محصول می توانید به فروشگاه آنلاین ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

  • صدای HD در گوشی و هندست
  • پشتیبانی از کدک های : G.722(wideband) , G.711 , G.723 , G.729AB , G.726,GSM
  • VAD , CNG , AEC , PLC , AJB,AGC
  • دفتر تلفن با قابلیت ثبت 1000 شماره

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T46Sکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

گوشی ,های ,t46s ,یالینک ,مدل ,g ,یالینک مدل ,مدل t46s ,گوشی یالینک ,ویژگی های ,های گوشی

مشخصات

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی رزرو هتل انلاین mahdifiruzabadi gogoli94 zoomtechnology.ir بهترين آزمون هاي استخدامي ايران سلام فایل مازند گیم دانلود کتاب پی دی اف