مشخصات گوشی یالینک مدل T42S

گوشی یالینک مدل T42S از سری جدید شرکت یالینک می باشد که در سال 2017 معرفی شد سری جدید یلینک از لحاظ ظاهری همانند سری قبلی 4 می باشد البته از لحاظ امکانات و سخت افزار تفاوت های زیادی در آن ایجاد شده است، SIP phone مدل t42s یالینک با 12 اکانتSIPو صفحه نمایش ۲٫۷ اینچ می باشد. گوشی تلفنی که با ظاهر و طراحی فوق العاده و امکانات کاربردی فراوان می تواند به منظور استفاده در مراکز تلفن و کال سنتر ها انتخاب گردد.

کیفیت صدایHDبا فناوریYealink Optima HD، داشتن 12 اکانتSIP، دوپورت شبکه، امکانات تماس فوق العاده نظیر کنفرانس تلفنی سه طرفه و امکان اتصال هدست از جمله ویژگی هایگوشی یالینک مدلT42S می باشد که در کنار ویژگی های دیگری مانند استفاده در راهکار یکپارچه مایکروسافت از گزینه های انتخاب یک گوشی تلفن در رده کارشناسی می باشد.

ویژگی های گوشی یالینک مدل T42S

در این قسمت در نظر گرفتیم به معرفی برخی از ویژگی های گوشی یالینک مدل T42S بپردازیم همچنین شما عزیزان می توانید جهت تهیه این محصول می توانید به فروشگاه آنلاین ایمن ارتباط مراجعه نمایید.

  • SIP phone مدل t42s یالینک دارای۱۲ اکانت SIP
  • ال سی دی ۲٫۷ اینچی گرافیکال با backlight

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویگوشی یالینک مدل T42Sکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

یالینک ,مدل ,گوشی ,t42s ,های ,ویژگی ,مدل t42s ,یالینک مدل ,می باشد ,گوشی یالینک ,ویژگی های

مشخصات

آخرین جستجو ها


بلوچستان خرید کواد کوپتر دوربین دار | خرید ماشین کنترلی حرفه ای omidrouz مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی دانلود فیلم ایرانی رایگان و مستقیم باران صدا Robert's receptions فناوری نوین persianigig