مشخصات تلفن کنفرانس یالینک مدل CP960W

تلفن کنفرانسیالینکمدل CP960W به طور هوشمندانه ای و دقیق بر اساس مفهومی از احساسات فردی و درگیری های کاربری با سیستم های ویپ وتلفن تحت شبکههای کنفرانس طراحی شده است. با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی در کنار یک گیرنده صدا 360deg;، این امکان را به کاربران می دهد که قدرت کنترل را در نوک انگشتانشان تجربه کنند.

ترکیب باور نکردنی رابط کاربری با پنل لمسی قابل درک، محیطی منحصر به فرد را جهت اشتراک گذاری محتوا، کنترل دوربین، تعویض چیدمان تصاویر فراهم کرده که همین امر باعث شده تا کاربران نیازی به ریموت کنترل نداشته باشند. این سیستم امکان غرق شدن شما را در دنیای ارتباطات صوتی و همچنین ویدئویی با استفاده از فناوری تلفیق چندین تکنولوژی در کنار یکدیگر فراهم می کند.

بهره مندی از اسپیکر Harman Kardon و 3 میکروفن محیطی بهترین تجربه صدا HD را در اختیار شما می گذارد. امکان اتصال این تلفن کنفرانس تحت شبکه به سرور های ویپ نظیر، Elastics,Asterisk ,3CX و همچنین سیستم های ویدئو کنفرانس یالینک وجود دارد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویتلفن کنفرانس یالینک مدل CP960Wکلیک نمایید.

گوشی یالینک مدل T53W

گوشی یالینک مدل T48U

گوشی یالینک مدل T46U

گوشی یالینک مدل T43U

گوشی یالینک مدل T33G

گوشی یالینک مدل T31G

گوشی یالینک مدل T29G

کنفرانس ,تلفن ,یالینک ,های ,کنترل ,سیستم ,کنفرانس یالینک ,را در ,تلفن کنفرانس ,یالینک مدل ,در کنار ,تلفن کنفرانس یالینک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


بهترين دعانويسان clinicmobile پروا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پویش مدار کمال الکترونیک Kamalelectronic Benjamin's style زنجان نیوز خرید اینترنتی ساخت اعضای مصنوعی صورت و بدن سجادی (پروتزهای سیلیکونی ) Megan's notes